HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
Tarihçe

Faaliyetlerine 1998 yılında başlayan firmamız, kurulduğu günden bu yana; dinamik çalışma prensibi ve dürüst ticaret anlayışı sayesinde bulunduğu sektörde ‘doğru tedarikçi’ haline gelmiştir.

 

Çözüm odaklı ticaret yaklaşımını benimseyen firmamız, Ankara’da bulunan 2500 m² kapalı alana sahip merkez mağazasına ek olarak 2013 yılı başında Mera İzmir Motor Redüktör adıyla İZMİR şubesini, 2017 yılı başından itibaren ise Mera İstanbul Motor Redüktör adıyla İSTANBUL şubesini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuştur.

  

MERA MOTOR; deneyimli ve alanında uzman kadrosu, sektörün ihtiyaçlarına anında cevap verebilecek stok seviyesi ve Türkiye’nin her köşesine hizmet ulaştıran araç filosu ile alanında öncü kuruluştur.

 

Firmamız GAMAK, VOLT, ABB, ELK, EMTAŞ, YILMAZ REDÜKTÖR, DİŞSAN REDÜKTÖR, KEM-P, DERELİ, MİKSAN firmalarının bayiliklerini tek çatı altında toplamak sureti ile müşterilerine en kısa zamanda en ekonomik çözümü sunmaktadır. 

 

Misyonumuz

Müşterilerimizin başarılarına değer sağlamak ve destek olmak amacıyla uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmak.

 

Vizyonumuz
Sanayi sektöründe, katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektörünün bir numaralı tedarikçisi olmak.

 

Değerlerimiz

  • Güvenilirlik
  • Yüksek sorumluluk duygusu
  • Deneyim
  • Kalite bilinci
  • Sürekli gelişim inancı
  • İş ahlakına bağlılık
  • Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği

MERA MOTOR ÜRÜN KATALOĞU

Yapı Büyüklüğü: Asenkron motorların tabandan mil eksenine olan H (mm) yüksekliği, motorun standart yapı büyüklüğünü gösterir.. Bu eksen yüksekliğine motorun gövde büyüklüğü de denir. Motorların montajı ve bağlantısı ile ilk çalıştırma, yetkili bir elektrikçi gözetiminde yapılmalıdır. Bir motorun ömrü yalıtım sisteminin ömrü ve yatakların ömrüne bağlıdır.

widget
Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading